Необхідно вибрати назву компанії, вказати номер кредитного договору, який можна подивитися в особистому кабінеті, і внести потрібну суму. Для входу в особистий кабінет GoFinGo потрібно просто зайти на сайт компанії і натиснути кнопку «Увійти». Вхід підтверджується по прив’язаному до аккаунту номером телефону. Головна перевага цієї позики в тому, що взяти кредит без дзвінка може будь-який повнолітній громадянин України віком років. Тому такий тип кредиту є простим і легким вирішенням фінансових проблем!

 • Якщо ви ще не брали кредитів в даній мікрофінансової організації, потрібно створити на Gofingo особистий кабінет.
 • Відповідно до статті 1055 ЦК України кредитний договір укладається у письмовій формі.
 • Завітавши у відділення компанії, можна розрахуватися готівкою та бути впевненим, що оплата надійде на рахунок миттєво.
 • Відсоток досить великий – 1.85 на добу.

Ми склали коротку інструкцію того, як зареєструвати особистий кабінет і взяти кредит. Через касу будь-якого банку — залежно від установи транзакція може зайняти від 20 хвилин до 3 робочих днів.

Промокоди та акції мікрофінансової компанії

На нього прийде код підтвердження від МФО для підписання кредитного договору. Ваша банківська картка повинна бути оформлена на вас, тому що навіть родичам банк не видасть гроші. Пам’ятайте, що на карті повинна бути мінімальна сума до 2 грн., Тому що для перевірки карти (верифікація) буде тимчасово заблокована сума в 1 грн.

Там же клієнт виконує всі маніпуляції зі своєю позикою. Перш ніж зайти в Гофінго онлайн, треба перевірити дані по кредиту та внести промокод, якщо він є. Далі необхідно підтвердити заявку паролем з смс-повідомлення.

Про нас

Gofingo.com.ua(Гофинго) – мікрофінансова організація, яка здійснює видачу кредиту на карту онлайн цілодобово 24/7 по всій території України. Щоб отримати кредит на карту, потрібен тільки паспорт громадянина України, рейтинги займів від професіоналів ІПН і банківську карту, на яку будуть зараховані гроші. Сервіс онлайн кредитування Гоуфінгоу дозволяє отримати позику на карту від 500 до 7000 гривень (до 2000 гривень на перший кредит) терміном від 1 до 30 днів.

 • Сервіс надає можливість швидко та зручно отримати короткострокову позику, яка допоможе у вирішені фінансових проблем.
 • Для пролонгації необхідно сплатити нараховані відсотки за користування кредитом.
 • Якщо ж борг так і не було погашено, здійснюється підвищення відсоткової ставки до 2,64% на день.
 • Довідка про доходи, застава і поручителі не потрібні.
 • Радимо перечитати договір, хоча і онлайн, він має таку ж юридичну силу, як і договір в паперовому вигляді.
 • Станом на час подання відзиву позичальник кошти не повернув.

Зарахування проходить протягом лічених хвилин. Наступне вікно містить тільки один рядок, в нього потрібно буде ввести кодові цифри, отримані смс-повідомленням на телефон, номер якого ви вказали. Це необхідно для того, щоб підтвердити правильність введеного контакту. Актуальне питання для тих, хто терміново потребує коштів, це вимоги до клієнтів.

Вимоги до позичальника в Gofingo

Тут готові піти назустріч кожному клієнту, судячи за позитивними відгуками, фірма працює на вищому рівні. Найчастіше негативне враження про компанію залишається у тих, хто не виконує умов договору. Відомо, що прострочення в компанії принесуть вам тільки переплати. Поширений в банківській системі спосіб вирішення проблем ваша готівочка відгуки боржників – це реструктуризація. Суть її полягає в тому, щоб скоротити тиск на боржника, склавши індивідуальний графік платежів, знизивши процентні нарахування або створивши більш лояльні умови для клієнта. Компанія gofingo досить недавно працює в Україні, тому зараз не пропонує реструктуризацію для боржників.

gofingo вхід в особистий кабінет

На кредитному лічильнику потрібно виставити параметри позички. Є дві лінії, на яких точками встановлюється тривалість і розмір позики. Там відразу висвічуються умови обраного кредиту – скільки доведеться переплатити за користування коштами, і коли необхідно їх віддати. Якщо вам підходять характеристики і умови, перейдіть до реєстраційної процедури, натиснувши кнопку «Отримати кредит». В країні діє чітке обмеження за віком для тих, хто хоче отримати позику, і воно актуально для мікрофінансового сектора. Організація не зможе видати позику людині, яка не є повнолітньою.

Як повернути взятий кредит?

Отримати кошти на чужу карту або карту не іменного типу неможливо. Карта обов’язково проходить верифікацію, що, в першу чергу, захищає самого клієнта. Один з новітніх сервісів онлайн кредитування фізичних осіб – платформа Gofingo.

 • Для цього, користувачеві потрібно мати електронну копію документів (відсканувати їх).
 • Фахівці не рекомендують допускати прострочень.
 • Саме тоді вона почала активний розвиток в області онлайн кредитування, намагаючись створити максимально вигідні та зручні умови для своїх клієнтів.
 • Відгуки про Океан в більшості позитивні, але так як організація відкрилася недавно, їх мало.
 • За допомогою банківського переказу через інтернет банк будь-якого фінансової установи.

При її заповненні, позичальник повинен внести реквізити картки, для її подальшої перевірки та ідентифікації власника. Потім відбувається перевірка та аналіз введеної інформації, на основі якої приймається рішення. Відповідь надходить смс-повідомленням, також статус заявки можна перевірити в особистому кабінеті. Ми пропонуємо лояльні умови кредитування, у нас немає прихованого комісій за, Ви можете в будь-який момент закрити Ваш кредит без будь-якіх штрафів. Ми Надаємо гроші на будь-які спожи – Ваші бажання наша робота. Не всі МФО підтверджують заявку поштою або шляхом СМС при першому зверненні.

Яку суму я можу отримати в GoFinGo?

Відповідна позначка може бути знята в разі, якщо автор відгуку довів факт взаємодії з конкретною компанією (надав документи, виписки, скріни і т.д.). Через особистий кабінет проходить процес погашення нові онлайн кредити боргу. Там Ви дізнаєтеся суму необхідну для сплати. Списання проходить з карти яку ви вказали при реєстрації. В особистому кабінеті можна з легкістю (за одну хвилину!) Взяти повторний кредит.

gofingo вхід в особистий кабінет

Розгляд заявки тривати від 15 до 40 хвилин. Якщо Гоуфінгоу схвалить кредит, то гроші прийдуть на вашу карту протягом декількох хвилин цікавий рейтинг позик україни після підписання договору. Ми зробили аналіз найважливіших, з точки зору клієнта, параметрів мікропозики та оцінили кожен із них.

Мікрокредит онлайн від “GoFinGo”: основні умови

Для отримання позики ГОУФІНГОУ онлайн не потрібно збирати документи, готувати довідку про доходи та шукати поручителя. Кредит онлайн на карту – інструмент для захисту себе і своїх близьких від фінансових проблем. Якщо терміново знадобилися гроші, ви завжди можете розраховувати на допомогу, незалежно від того, де ви знаходитесь, котра година і на що знадобилися кошти. Інтернет кредити на картку кредит на пластикову карту – це швидке, ефективне і зручне вирішення більшості фінансових проблем. Як виконати в GoFinGo вхід, щоб оформити кредит? Це привілей тільки зареєстрованих клієнтів, тому заходьте на сайт і натискайте на віртуальну клавішу «отримати кредит». Вкажіть контактні дані і придумайте пароль, адже він буде використовуватися вами для входу в кабінет.

Вирішуючи питання розподілу судових витрат, суд виходить з наступного. Номер банківської картки для перекладу кредитних коштів. Готівкою через касу будь-якого українського банку.

Який відсоток по кредиту в ГоуФінГоу?

Згідно з відгуками про Gofingo, для постійних клієнтів процедура замовлення кредиту займає до 10 хвилин. Подати повторну заявку в разі відмови можна через 7 днів. ГОУФІНГОУ Національний банк України Матеріал з Вікіпедії працюють за процентною ставкою 1,8% в день. Щоб здобувач тверезо оцінив свої дії, при підписанні договору, запропоновано скористатися кредитним калькулятором.

 • Ухвалення рішення системою зазвичай не займає більше 5-10 хвилин, а кошти на карту приходять моментально.
 • Але часто проводяться акції, які дозволяють новому клієнтові отримати більш вигідну процентну ставку.
 • Іноді передзвонює оператор системи для уточнення даних, що впливають на прийняття рішення.
 • Інформація на даному форумі не є рекламою банківських послуг та продуктів мікрофінансових компаній.
 • Списання проходить з карти яку ви вказали при реєстрації.

Більш детальну інформацію щодо сум та строків позики ви можете знайти в договорі в особистому кабінеті Gofingo. Ми використовуємо cookie, для того щоби надати вам найкращій досвід використання сайту. Якщо Ви продовжуєте використовувати наш вебсайт, то погоджуєтесь з нашою політикою використання cookie. Компанії все одно на які цілі людина бере кошти, людина може взяти гроші на оплату комунальних послуг, придбання техніки, виконання мрії або довгоочікувану подорож.

За фактами незаконних дій позивач звернувся до Києво-Святошинського відділу поліції ГУНП в Київській області, внаслідок чого було відкрито кримінальне провадження. GoFinGo – сервіс, який будує свою роботу на європейських цінностях. Мікрофінансова організація GoFinGo працює на ринку фінансових послуг з 2015 року. Отримати позику в Gofingo може будь-який повнолітній громадянин України.

gofingo вхід в особистий кабінет

«Швидка позика» — гроші видаються на термін від 14 до 30 днів, доступна сума від 2 до 10 тис. Заповніть онлайн-анкету та надішліть заявку, оформлення займає до 5 хвилин. Оформлення кредиту на сайті складається з декількох кроків. Нижче ви можете ознайомитися з думкою реальних клієнтів сервісу.